Adwokaci

Martin Michalski

Martin Michalski

Urodzony w Polsce, szkołę podstawową i średnią skończył w U.S.A., na przedmieściach Chicago, w Schaumburgu. Natomiast wykształcenie otrzymał międzynarodowe.

Martin posiada wyjątkową wnikliwość w zawodzie prawnika. Spotkał się z zagadnieniami tej pracy w kancelariach prawniczych w Warszawie i Paryżu, gdzie zapoznał się z prawem miedzynarodowym. Własnie w Paryżu, w prestiżowej firmie prawniczej Gide Loyrette & Nouel poznał głównie prawo dotyczące korporacji i biznesu. Przedewszyskim zainteresowany był pomocą właścicielom otwierajacym nowe biznesy w realizacji ich pomysłów i marzeń.

Martin uczęszczał rownież na słynny Uniwersytet Jagieloński w Krakowie, w Polsce, gdzie otrzymał świadectwo “Global Legal Studies.”
Martin jest aktywnym członkiem Polonii i dumny jest z tego, ze bezbłędnie posługuje się językiem polskim. Martin mówi rowinież po francusku. Jako “wieczny student,” miłośnik historii z pasja studjuje historię wojskową, szczególnie odnoszacą się do losów Polaków poprzez stulecia.
Poczatkowo myśląc o zawodzie historyka, Marcin odbywał praktykę w Oświęcimiu, w Muzeum Auschwitz. Na uniwersytecie Marquette w Milwaukee, Wisconsin, otrzymał dyplom ukończenia historii i literatury angielskiej. (B.A.)

Stopień doktora praw (J.D.) oraz cerificat prawa przymysłowego otrzymal z Thomas Jefferson School of Law w San Diego, California.