636 S River Rd #100, Des Plaines, IL 60016

Adwokat Wypadki i Odszkodowania Chicago
Odszkodowania za Obrażenia Cielesne

Odszkodowania-za-Obrażenia-Cielesne-chicago

Kancelaria nasza reprezentuje ludzi, którzy odnieśli obrażenia w wyniku niedbalstwa innych osób. Często takie obrażenia ciała są spowodowane przez zaniedbania kierowców powodujących wypadki drogowe. Jednakże adwokaci z kancelarii Michalski & Gubernat, P.C. również reprezentują klientów w sprawach poślizgnięć i upadków, wad w produktach powodujących obrażenia, i błędów w sztuce lekarskiej.

Obrażenia odniesione w wyniku tego typu wypadków mogą być bardzo ciężkie i powodujące nieodwracalne skutki. Naszym celem jest uzyskanie maksymalnego odszkodowania dla naszych klientów. Zawsze zapewniamy aby nasi klienci otrzymali pełną rekompensatę za ich szkody, w tym za ból i cierpienie, niepełnosprawność, koszty leczenia, utracone wynagrodzenie z tytułu niezdolności do pracy, i uszkodzenie mienia.

Zawsze staramy się aby przywrócić życie naszych klientów do stanu sprzed wypadku, włączywszy w to ich zdrowie fizyczne, stan emocjonalny i stan ich finansów.

Wypadki, podobnie jak uszkodzenie ciała, zdarzają się wtedy, gdy najmniej się ich spodziewasz. Warto wiedzieć, że ze swoim roszczeniem ubezpieczeniowym bądź dotyczącym rehabilitacji nie musisz radzić sobie sam. Niezależnie od tego czy byłeś uczestnikiem wypadku samochodowego, doznałeś wypadku przy pracy czy też zostałeś ranny z powodu zaniedbania, kancelaria MGLAW Michalski Gubernat może przyjść Ci z pomocą. 

Dzwoniąc do MGLAW Michalski Gubernat, masz pewność że dodzwonisz się do doświadczonego w sprawie wypadków prawnika, który w Twoim imieniu będzie starał się o uzyskanie przysługującej Ci rekompensaty. Pomagamy ludziom pokrzywdzonym w niespodziewanych wypadkach już od wielu lat, dzięki czemu rozumiemy przepisy i znamy dokładnie Twoje prawa. 

Możesz się z nami skontaktować w celu rozmowy z adwokatem specjalizującym się w wypadkach samochodowych, który następnie odpowiednio pokieruje Cię poprzez udzielenie specjalistycznych porad. Dzięki doświadczeniu prawnika do spraw wypadków komunikacyjnych uzyskasz opiekę medyczną oraz zasiłek, na które naprawdę zasługujesz. 

Wypadki skutkujące uszkodzeniem ciała zdarzają się często, w szczególności jeśli biorą w nich udział pojazdy. Jako adwokaci do spraw wypadków samochodowych jesteśmy gotowi udzielić wszelkich możliwych informacji na każdym etapie procesu. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak postępować w razie doznania uszkodzenia ciała oraz jaki rodzaj odszkodowań i zasiłków im przysługuje. Nasi adwokaci wypadkowi są tu po to, byś miał pewność, że jesteś traktowany sprawiedliwie nie tylko przez firmę ubezpieczeniową, ale także inne podmioty. 

Niezależnie od tego czy potrzebujesz prawnika od wypadków samochodowych czy też przydarzył Ci się wypadek przy pracy, MGLAW Michalski Gubernat jest doświadczoną kancelarią adwokacką gotową zapewnić Ci pomoc, której szukasz. Nie zwlekaj i zadzwoń – będziemy pracować w Twoim imieniu, podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na swoim leczeniu.

Call US!