636 S. River Rd, Suite 100 I, Des Plaines, IL 60016

O Nas

Polscy Adwokaci z Chicago

O Nas

Mowiacy po polsku adwokat M&G Chicago

Od Wielu Lat

Michalski & Gubernat, P.C.

Skuteczny adwokat z Chicago


W zakresie prawa rodzinnego i karnego swoim klientom oferujemy

najwyższy poziom usług adwokackich. 

 

Kancelaria adwokacka Michalski i Gubernat jest polonijną firmą adwokacką zaangażowaną w dostarczanie chicagowskiej Polonii najwyższej jakości reprezentacji prawnej po niewygórowanych cenach. Martin B. Michalski i Bolesław Gubernat są doświadczonymi i agresywnymi adwokatami polonijnymi, którzy otrzymali świetne wykształcenie prawnicze isą gotowi do walki o Twoje prawa. Jesteśmy dumni z naszej otwartości na potrzeby naszych klientów i naszej komunikatywność z nimi.

Jeżeli doznałeś(aś) obrażeń ciała czy to w pracy, w wypadku samochodowym, w wypadku na budowie, w wyniku błedu w sztuce lekarskiej,czy też na skutek innego nieszczęśliwego wypadku, nasi adwokaci są gotowiaby Ci pomóc i zapewnić uzyskanie najwyższego odszkodowania za Twoją szkodę.Uważamy, że aby w pełni służyć swoim klientom, adwokat musi być osobiście zaangażowany nie tylko na każdym etapie postępowania sądowego, ale także na każdym etapie postępowania przed wniesieniem sprawy do sądu i we wszystkich pracach "behind-the-scenes." Martin i Bolesław zawsze dążąaby uzyskać możliwie najlwyższe odszkodowanie pieniężne dla swoich klientów, czy to poprzez ugodęczy też poprzez rozprawę sądową.


Michalski i Gubernat służąrównież Polonii we wszystkich sprawach natury rodzinnej, takich jak rozwody, alimenty, opieka nad dziećmi, zmniejszanie/zwiększanie alimentów, egzekwowanie zaległych alimentów i ochrona przed przemocą domową.  Jeżeli jesteś, czy też myślisz, że możesz byćniedługo zaangażowany(a) w sprawę rozwodową, czy też w sprawę dotyczącą opieki nad dziećmi, alimentów czy przemocy domowej, przyjdź do nas po darmową i poufną poradę prawną.


Dodatkowo nasza kancelaria adwokacka pomaga całej Polonii w sprawach wykroczeń ruchu drogowego i kryminalnych. Jeśli zostałeś(aś) oskarżony(a) o kradzież w sklepie, jazdę pod wpływem alkoholu lub narkotyków, bójke lub inne przestępstwa natury kryminalnej, lub jakiekolwiek wykroczenie drogowe, zgłoś się do nas. Bycie osobą podejrzaną czy oskarżoną o popełnienie przestępstwa czy wykroczenia drogowego może być źródłem trudnych doświadczeń. Pamiętaj, że w prawie karnym istnieje domniemanie niewinności osoby oskarżonej. Zadzwoń do nas jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie spraw kryminalnych czy też związanych z wykroczeniami w ruchu drogowym. Zasługujesz na pomoc utalentowanych i doświadczonych adowkatów.


Kancelaria nasza zajmuje się także zakładaniem korporacji i spółek prawa handlowego. Udzielamy także pomocy w zakresie prawa nieruchomości i prawa gospodarczego.


Adwokaci Martin B. Michalski i Bolesław Gubernat są dostępni przez telefon lub osobiście na darmowa konsultację. Skontaktuj się telefonicznie z naszę firmą już dzisiaj.

Prawo rodzinne Chicago

Nasze Usługi


Usługi Prawne


Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się doradztwem oraz kompleksową obsługą i reprezentacją zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Prowadzimy sprawy z zakresu odszkodowań za wypadki przy pracy, wypadki samochodowe i inne obrażenia cielesne, prawa rodzinnego, prawa handlowego, wykroczeń drogowych i wielu innych dziedzin prawa.

prawnicy M&G Chicago

Kancelaria Prawna

Spotkanie można umówić telefonicznie lub mailowo


Ważne informacje najlepiej przekazać w bezpośredniej rozmowie – w siedzibie Kancelarii.


Mając na uwadze specyfikę spraw karnych, kiedy często pomoc prawna jest niezbędna od razu, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 847.752.0506 poza godzinami urzędowania Kancelarii.

Analogicznie, jeśli chodzi o trudną sytuację rodzinną, wymagającą podjęcia natychmiastowych kroków, jesteśmy dostępni pod wyżej wymienionym numerem telefonu. Każdy nasz Klient ma czuć się bezpiecznie i pewnie na każdym etapie sprawy: podczas rozpraw, negocjacji, rozmów z kontrahentami, organami ścigania.

Jako polscy adwokaci M&B Michalski & Gubernat zapewniamy bezpieczeństwo!

Jeżeli istnieje możliwość zaoszczędzenia zbędnych wydatków na sprawę – informujemy o tym.​​​​​​​

Macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości ?

Skontaktujcie się z nami !


Lawyers od Distinction

Wyróżnienie Lawyers of Distinction otrzymuje nie więcej niż 10% prawników w danym stanie.

 

Zwycięzcy tej nagrody pojawią się jako „Distinguished Lawyer” w katalogu Lawyers of Distinction.

Komisja selekcyjna sprawdza kandydatów pod kątem wszystkiego, od ich działalności zawodowej po historię etyki w ostatniej dekadzie.