636 S. River Rd, Suite 100 I, Des Plaines, IL 60016

Nakazy Ochrony & Intercyzy

Polscy Adwokaci z Chicago

Nakazy Ochrony & Intercyzy

bioro adwokackie M&G  Chicago

Adwokaci od Prawa Rodzinnego w Chicago

Adwokat Nakazy Ochrony & Intercyzy


POLONIJNI ADWOKACI Z CHICAGO MICHALSKI & GUBERNAT, P.C.

Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni adwokaci z Chicago.

Udzielamy porad prawnych z ogromnym zaangażowaniem i troską o dobro klienta.

Sądowy Nakaz Ochrony

postanowienie sądowe


Nakaz ochrony jest postanowieniem sądowym wydanym przez sąd w szczególnych okolicznościach. Mianowicie, nakaz ochrony jest dostępny dla ludzi, nad którymi znęca się czy też ich molestuje współmałżonek, inny członek rodziny, lub partner lub jeżeli padli oni ofiarą tzw. stalking. Nakaz ochrony jest sposobem na zwiększenie Twojego poczucia bezpieczeństwa i może spowodować, że druga strona będzie musiał się wyprowadzić ze wspólnie zajmowanego domu czy mieszkania.

1. Jeżeli jesteś ofiarą przemocy domowej lub tzw. "stalkingu" albo zostałeś oskarżony o przemoc domową lub "stalking" skontaktuj się z kancelarią Michalski & Gubernat, P.C. aby poznać swoje prawa.

Intercyzy

umowy przedmałżeńskie


Intercyzy zwane również umowami przedmałżeńskimi są pisemnymi umowami między dwojgiem ludzi, którzy zamierzają się pobrać.

1. Intercyza najczęściej wylicza aktywa jakie każda ze stron posiada, długi, które każda ze stron zaciągnęła i stanowi jakie prawa będzie miała każda ze stron w przypadku rozwodu lub śmierci. Umowa taka może również regulować prawo do otrzymania alimentów małżeńskich od drugiej strony.

                       

W przypadku intercyzy jest konieczne pełne ujawnienie swoich zasobów finansowych przez obojga z przyszłych małżonków jak również jest wskazana niezależna reprezentacja adwokacka każdego z nich. Brak któregokolwiek z wyżej wymienionych  może spowodować, że umowa take będzie nieważna. Nasza kancelaria może Ci pomóc w skutecznym przygotowaniu i negocjacjach Twojej umowy przedślubnej.


Zadzwoń do kancelarii adwokackiej Michalski & Gubernat, P.C., po darmową konsultacje z doświadczonymi adwokatami prawa rodzinnego.

prawnicy M&G Chicago intercyzy

Kancelaria Prawna

Spotkanie można umówić telefonicznie lub mailowo


Ważne informacje najlepiej przekazać w bezpośredniej rozmowie – w siedzibie Kancelarii.

 

Mając na uwadze specyfikę spraw karnych, kiedy często pomoc prawna jest niezbędna od razu, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 847.752.0506 poza godzinami urzędowania Kancelarii.

Analogicznie, jeśli chodzi o trudną sytuację rodzinną, wymagającą podjęcia natychmiastowych kroków, jesteśmy dostępni pod wyżej wymienionym numerem telefonu. Każdy nasz Klient ma czuć się bezpiecznie i pewnie na każdym etapie sprawy: podczas rozpraw, negocjacji, rozmów z kontrahentami, organami ścigania.

Jako polscy adwokaci M&B Michalski & Gubernat zapewniamy bezpieczeństwo!

Jeżeli istnieje możliwość zaoszczędzenia zbędnych wydatków na sprawę – informujemy o tym.​​​​​​​

Macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości ?

Skontaktujcie się z nami !


Lawyers od Distinction

Wyróżnienie Lawyers of Distinction otrzymuje nie więcej niż 10% prawników w danym stanie.

 

Zwycięzcy tej nagrody pojawią się jako „Distinguished Lawyer” w katalogu Lawyers of Distinction.

Komisja selekcyjna sprawdza kandydatów pod kątem wszystkiego, od ich działalności zawodowej po historię etyki w ostatniej dekadzie.