636 S River Rd #100, Des Plaines, IL 60016

Mediacja w zakresie prawa rodzinnego

Prawo rodzinne zmienia się wraz z upływem lat w wyniku tworzenia nowych wzorców, które to ewoluują z czasami, w których żyjemy. Pary coraz częściej zdają sobie sprawę, że rozwód w Chicago i sprawy o rodzicielstwo mogą być obecnie długie, kosztowne i podlegać wielu różnym aspektom. Co więcej, z reguły okazują się one emocjonalnie trudne dla każdej z zaangażowanych stron.

Pomimo wszystkich niedogodności, niektóre pary niezmiennie traktują postępowanie sądowe jako najlepsze możliwe rozwiązanie, a dla wielu z nich jest to wręcz jedyna możliwość rozwiązania zaistniałego sporu. W ich rozumieniu, po podpisaniu dokumentów rozwodowych każdy może niezwłocznie odejść w swoją stronę. Warto jednak pamiętać, że gdy pary są zdolne się porozumieć i wypracować sensowny kompromis, rozwód może zakończyć się podpisaniem ugody. Aby maksymalnie ułatwić ten proces, z pomocą czekają doświadczeni adwokaci rozwodowi w Chicago. Prywatna mediacja jest praktyczną opcją rozwiązywania sporów zaistniałych pomiędzy stronami, które preferują spokojne rozstrzygnięcie sprawy. Redukuje ona konflikty komunikacyjne, pozwala zaoszczędzić dużo czasu, a także jest sposobem na uniknięcie niepotrzebnych kosztów związanych z procesem sądowym. Zaangażowane pary otrzymują możliwość sporządzenia własnych warunków rozwodowych i/lub rodzicielskich oraz przedstawienia konkretnego planu, który następnie będzie przeznaczony dla całej rodziny.

Michalski & Gubernat, P.C. oferuję rzetelną pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Zachęcamy do kontaktu wszystkie pary przygotowujące się do rozwodu, adopcji, opieki nad dzieckiem i wielu innych. Nasz zespół składa się z najlepszych adwokatów rozwodowych w Chicago, którzy mogą pomóc w podjęciu decyzji o wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej sytuacji rodzinnej, a także omówić z Tobą wszystkie nurtujące Cię szczegóły. Jeśli rozważasz podjęcie rodzinnej mediacji, nasi prawnicy nie tylko pomogą Ci płynnie przejść przez ten proces, ale także sporządzić końcową umowę pisemną. Zrobimy, co w naszej mocy, by obie strony jak najszybciej mogły wydostać się z obecnej sytuacji i rozpocząć swoje nowe życie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na pierwszą konsultację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call US!